Zavolejte nám

+420 735 52 51 31

Navštivte nás

Sedláčkova 209/16, Plzeň

Napište nám

info@akustikaplzen.cz

Jsme tu pro Vás

non-stop

Akustika Plzeň

Vítejte na našich webových stránkách, na kterých naleznete veškeré informace o naší společnosti a činnosti, kterou se zabýváme. Zpracováním hlukových studií se zabýváme již od roku 2015. Od této doby jsme zpracovali nespočet hlukových studií a máme mnoho spokojených klientů, kteří se na nás obrací dlouhodobě. Naše práce nás baví a snažíme se v ní neustále zdokonalovat.

Působíme po celé ČR
Hlukové studie zpracováváme po celé České republice - Plzeň, Praha, Brno, Ostrava.Nejsme nijak omezeni vzdáleností. Naše služby se snažíme poskytovat za férové ceny, abychom mohli zpracování hlukových studií nabízet co nejširšímu množství klientů. Ze zkušenosti víme, že více než polovina stavebníků s požadavkem úřadů na hlukovou studii nepočítá. Věříme však, že nízká cena zažene trudomyslnost a klientům vykouzlí úsměv na tváři.
Ceny držíme zatraceně nízko!
Jelikož jsme si vědomi toho, že s výstavbou rodinných domů a dalších objektů je mnoho starostí, snažíme se Vám co nejvíce ulehčit, a proto si veškeré podklady pro zpracování hlukové studie, pokud je to v našich silách, obstaráváme sami a intenzivně pracujeme na tom, abyste výsledek obdrželi co nejdříve.
Hlukovou studii pro Vás zpracujeme již do 24 hodin.

Čas Vás už nemusí trápit!

Vždy se snažíme pracovat na 100% tak, abychom Vám byli co nejvíce nápomocní a abyste byli s výsledkem naší práce spokojení. Stejně jako pro Vás, je čas i naší hlavní prioritou, proto nabízíme bezkonkurenční dobu zpracování do 24 hodin.
Věříme, že i Vy využijete našich služeb a společně dosáhneme výsledku k Vaší spokojenosti.

Jsme tu pro Vás! 

Hodnocení zatížení území hlukem provádíme prostřednictvím výpočetního programu HLUK+ vždy v posledních verzích a upgradech. Zpracováváme hlukové studie pro velké průmyslové a obchodní objekty, pro stavby občanského vybavení i pro rodinné či bytové domy. Hodnotíme hluk ze silniční a železniční dopravy, ale také hluk ze stacionárních zdrojů, jako jsou tepelná čerpadla. Hlukové studie zpracováváme pro všechny stupně projektové dokumentace a pro vyhodnocení vlivů na životní prostředí. Hodnotíme také neprůzvučnost staveb, dozvuk a pohltivost vnitřních prostor.Zpracování do 24 hod

Asset finance

V dnešní uspěchané době je čas velice důležitý. Nikomu se nechce čekat týdny nebo měsíce. My si tuto prioritu uvědomujeme a nabízíme proto bezkonkurenční zpracování do 24 hodin. 

čtěte více

Odborná konzultace

Asset finance

Nikdo učený z nebe nespadl a dokonce ani Albert Einstein neznal odpověď na vše. My Vám s akustikou velice rádi a ochotně poradíme. Nebojte se na nás obrátit.

čtěte více 

Nízká cena

Asset finance

Stejně jako čas jsou i peníze velice důležité. S námi nemusíte rozbíjet prasátko ani sahat hluboko do kapsy. Nízká cena a vysoká kvalita je pro nás samozřejmostí.

čtěte více 

RZ Company s.r.o.
Sedláčkova 209/16
301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město
IČO: 066 57 290
DIČ: CZ 066 57 290

+420 735 52 51 31
info@akustikaplzen.cz 

Naše hodnoty

Naší největší hodnotou je spokojený zákazník. Hlavní důraz klademe na kvalitu našich služeb, které se snažíme poskytovat vždy na špičkové úrovni.

Stejně tak bereme vážně i ochranu Vašich osobních údajů, které nijak nezpracováváme a neposkytujeme třetí straně. Postupujeme zcela v souladu s GDPR (Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 2016/679).

Copyright © 2020 RZ Company s.r.o.